E.S. Riding Club - Cup 2023

Koulu Hallimestis 10.12.2023

PISTETILANNE 19.11.2023

Koulu 19.11.2023

Pistetilanne ESRC Cup 2023

Pistetilanne Clear Round 2023

ESTERATSASTUS 08.10.2023

E.S. RIDING CLUB-CUP PISTETILANNE 27.08.2023
SijaKilpailijaPisteet
1MINNA RISSANEN46
2ANNA-MAIJA ARONEN40
3ARJA MYLLYLÄ36
4LUMIA SAARELMA31
5ELLI LONKA28
6MATILDA LONKA28
7LINDA WIRKKALA24
8SANNI MARTTILA23
9STELLA TIUKKANEN23
MAIJU NURMINEN21
11MIISA LYIJYNEN20
JUTTA VAINIO19
VILHELMIINA LEONEN15
IIDA VAINIO-HALME13
JANIKA RUOKOLA13
TERHI RUOKONEN-JALO13
17VIIVI KAINLAURI13
18AINO HEIKKILÄ12
19INKA PALDAN12
MOONA MIETTINEN12
OUTI KNUTTI12
SANNI SAVOLAINEN12
23SOFIA KERSTINEN12
IIDA LAINE10
25NEA HIRVISAARI10
SAARA LAMPINEN10
VEERA ALA-KREKOLA9
EMMA JALO8
NOORA METSÄNEN8
HETA HASSEL3
KYLLIKKI VALLEMA3
32LOTTA VUORINEN3
SAANA KOIVU3
AINO PEKALA2
JOHANNA KOTO2
LOVIISA TANSKA2
MERI NISSILÄ2
ALINA WIRKKALA1
ANNIKA VUONO1
CHARLOTTE SUONSAARI1
HELENA HENRIKSSON1
IRENE HUUSKO1
JUULI ALA-OUTINEN1
KIKKO ASKOLA-MAUNO1
MIISA-MARIA PARTA1
MIMOSA KROUVI1
MINJA RISTOLA1
OONA AROLA1
PINJA HALME1
TEA SAIKKONEN1

E.S. RIDING CLUB - CUP 2023 PISTETILANNE 26.3.2023
SijaKilpailijaPisteet
1ANNA-MAIJA ARONEN40
2MINNA RISSANEN36
3MATILDA LONKA27
4ARJA MYLLYLÄ25
5LINDA WIRKKALA24
6ELLI LONKA23
7STELLA TIUKKANEN21
8JUTTA VAINIO18
9IIDA VAINIO-HALME13
VllVl KAINLAURI13
11AINO HEIKKILÄ12
INKA PALDAN12
OUTI KNUTTI12
SANNI MARTTILA12
SANNI SAVOLAINEN12
TERHI RUOKONEN-JALO12
17MIISA LYIJYNEN11
18SAARA LAMPINEN10
19IIDA LAINE9
LUMIA SAARELMA9
MAIJU NURMINEN9
VEERA ALA-KREKOLA9
23LOTTA VUORINEN3
VILHELMIINA LEONEN3
25AINO PEKALA2
HETA HASSEL2
JOHANNA KOTO2
KYLLIKKI VALLEMA2
MERI NISSILÄ2
MOONA MIETTINEN2
SAANA KOIVU2
32ALINA WIRKKALA1
ANNIKA VUONO1
CHARLOTTE SUONSAARI1
KIKKO ASKOLA-MAUNO1
MIMOSA KROUVI1
MINJA RISTOLA1
OONA AROLA1
TEA SAIKKONEN1

E.S. RIDING CLUB - CLEAR ROUND 2023 PISTETILANNE 12.3.2023
SijaKilpailijaPisteet
1TUULA NOUSIAINEN20
2JUTTA VAINIO10
IIDA VAINIO-HALME10
AADA KOKKO10
AINO PEKALA10
EMMA PEKALA10
7VILHELMIINA LEONEN1
MOONA MIETTINEN1
IIDA LAINE1
KATRI MARTIKAINEN1
ELLI LONKA1

E.S. RIDING CLUB - CUP IV OSAKILPAILU KOULURATSASTUS 27.08.2023
TULOKSET

RATSUKKO % Cup
1 Janika Ruokola - Mr Exemplary 67,105 12
2 Nea Hirvisaari - Blackie 65,526 10
3 Arja Myllylä - Topi 65,000 1
4 Miisa-Maria Parta - Helmi 59,474 1
4 Janika Ruokola - Adekagugwaa 59,474 1
6 Irene Huuskonen - Adekagugwaa 49,737 1

Tulokset (PDF)

CUP-Osakilpailujen ja muiden kilpailuiden tulokset vuodelta 2023

E.S.RIDING CLUB CUP III OSAKILPAILU
KOULURATSASTUS SUNNUNTAI 26.3.2023 KLO 10:00

LK I Helppo D:1 2022, avoin kaikille (Rata B, 20x40m)
LK II C-merkin kouluohjelma 2022, (Rata B, 20x40m)
avoin a) junioreille
b) senioreille
LK III Helppo B K.N.Special 2022 (Rata B, 20x40m)
LK IV Helppo A:1 2022 (Rata B, 20x40m)
Tulokset (PDF)

E.S.RIDING CLUB CUP II OSAKILPAILU
ESTERATSASTUS SUNNUNTAI 12.3.2023 KLO 13:30

Luokka I 30cm, 40cm ja 50cm arv. A.0.0 Clear Round
Luokka II 60cm arv. Ihanneaika-arvostelu
Luokka III 70cm arv. Ihanneaika-arvostelu
Tulokset (PDF)

E.S.RIDING CLUB CUP I OSAKILPAILU
KOULURATSASTUS SUNNUNTAI 12.2.2023 KLO 10:00

LK I Helppo D:1 2022, avoin kaikille (Rata B, 20x40m)
LK II C-merkin kouluohjelma 2022, (Rata B, 20x40m)
avoin a) junioreille
b) senioreille
LK III K.N.Special 2022 (Rata B, 20x40m)
Tulokset (PDF)

Maksutavat

Visa ja Mastercard pankki- ja luottokortit

Smartum Kulttuuri- ja liikuntasetelit

Smartum Saldo maksupäätteellä ja verkossa

Tyky-kuntoseteli

Käteinen